Asset Publisher Asset Publisher

Piknik Lotniczy w Świdwinie

Nadleśnictwo Gryfice w dniu 29 czerwca 2019 r po raz trzeci miało przyjemność uczestniczyć w Pikniku Lotniczym w Świdwinie podczas uroczystych obchodów święta XXI Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie związanej z 35-leciem Su-22 na polskim niebie i obchodami 20 rocznicy wstąpienia Polski do NATO.Nasze stoisko prezentowało walory turystyczne Nadleśnictwa Gryfice oraz ofertę noclegowo- gastronomiczną Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego Bażyna. Na wizytujących czekały liczne materiały promocyjne i wiele atrakcji.

Przy stoisku promocyjno-edukacyjnym zostały przybliżone zagadnienia dotyczące : zrównoważonej wielofunkcyjnej gospodarki leśnej prowadzonej przez szczecińskich leśników, oferta naszego Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego Bażyna w Pogorzelicy jak również zostały organizowane konkursy m.in. wiedzy o lesie,rozpoznawania gatunków drzew i inne.

Piknik Lotniczy Świdwin 2019 na terenie lotniska odbył się po raz dziewiąty. W trakcie pikniku organizatorzy zaprezentowali pokazy  samolotów m.in. : F -16, Su-22 oraz Iskry w kolorach  biało-czerwonych . Nie zabrakło także innych statków powietrznych.