Lista aktualności Lista aktualności

JUŻ NA EMERYTURZE

Nie chciej się poddawać czasowi, choć bardzo nas pragnie podzielić. Jak cząstką Twojego życia jesteśmy, tak cząstką Twej pamięci będziemy... - A. Paszkowski

W dniu 07 sierpnia 2018 roku w siedzibie Nadleśnictwa Gryfice odbyła się comiesięczna narada gospodarcza dla pracowników Służby Leśnej. Podczas spotkania przedstawiono zawansowanie wykonania planów z pozyskania drewna oraz zagospodarowania lasu. Omówiono wyzwania jakie będą do realizacji w najbliższych miesiącach oraz planowanie w skali globalnej nadleśnictwa na rok 2019.

Na zakończenie narady pożegnaliśmy uroczyście odchodzącego na emeryturę, dotychczasowego Specjalistę Służby Leśnej Pana Piotra Zemełkę. W imieniu własnym jak i wszystkich koleżanek i kolegów za wieloletnią współpracę podziękowania złożył pełniący obowiązki Nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfice Pan Mariusz Matczak życząc:

" W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że trzeba pożegnać się z ulubionym zawodem.

Ten moment to czas przejścia na emeryturę.

Przez wiele lat z zaangażowaniem i sumiennością pracowałeś na rzecz gryfickich lasów.

Miałeś możliwość podziwiać piękno i bogactwo miejscowych lasów, a także cieszyć oko

obserwując efekty swojej pracy.

Wiele trudnych decyzji musiałeś podjąć, ale też było wiele miłych chwil. Wszystko to splata się w piękne wspomnienia, które będą Tobie towarzyszyć na zasłużonym odpoczynku. Dziękujemy za wszystkie wspólne lata pracy, cierpliwość, dobre rady i dobre serce. Dziękujemy za Twoje oddanie i trud jaki włożyłeś w rzetelne pełnienie obowiązków.

Życzymy, aby na emeryturze nie opuszczał Cię dobry humor, dopisywało zdrowie,

 by nadal otaczała Cię życzliwość ludzi i byś nareszcie znalazł czas dla siebie,

 na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań."