Lista aktualności Lista aktualności

IV Gryficka Dziesiątka

Na terenie ścieżki rekreacyjnej 6 sierpnia wystartowali biegacze oraz sympatycy Nordic Walking w IV Gryfickiej Dziesiątce

6 sierpnia 2017 roku to dzień cyklicznej imprezy dla mieszkańców pobliskich powiatów oraz osób aktywnie spędzających czas z całej Polski. Nadleśnictwo Gryfice jako co roku włączyło się do współorganizacji sportowej imprezy "IV Gryficka Dziesiątka".

Sportowa uczta dla biegaczy i chodziarzy odbyła się na terenie ścieżki rekreacyjnej przy siedzibie Nadleśnictwa Gryfice, gdzie sygnał do startu dokonał Nadleśniczy Nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfice. Z linii biegu wystartowało 320 zawodników ( co jest o blisko 100 zawodników więcej niż w III edycji), którzy zostali nagrodzeni w w trzech dyscyplinach (bieg na 10 km, bieg na 4 km oraz Nordic Walking). Wszyscy uczestniczy biegu otrzymali pamiątki oraz medale.

W tym dniu po leśnej ścieżce przebiegło lub przemaszerowało około 700 osób, co jest fenomenem na skalę powiatu gryfickiego. Każdy mógł spróbować pieczonej kiełbaski lub klasycznej grochówki, którą przygotowali sponsorzy.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków IV Gryfickiej Dziesiątki, impreza ta ma charakter cykliczny. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia aktywnego udziału już za rok.

 

WYNIKI IV GRYFICKIEJ DZIESIĄTKI